Termvoizijos kaina

Ko gero daugelis žino, kas yra termovizija bei kam ji yra naudojama. Taip pat žinome, jog tai yra be galo naudingas dalykas, pasitarnaujantis bei pagelbėjantis daugelyje, ne tik mokslinėse, tačiau ir gyvenimiškose srityse. Tačiau jei vis dėl to apie šį dalyką jums girdėti, o tuo labiau susidurti neteko, tuomet keliais sakiniais pasiaiškinsime kas gi yra toji termovizija. Taigi, sakant labai aiškiai bei paprastai, termovizija yra bet kokių kūnų šiluminis vaizdas, kuris yra matomas specialaus prietaiso, panašaus į filmavimo kamerą, tai yra termovizoriaus ekrane. Na o šis vaizdas dažniausiai būna naudojamas tokiose srityse kaip gamyba, statybos, elektronika, mechanika bei kitos. Tačiau viena bene populiariausia, tačiau dar nepaminėta sritis yra pastatų diagnostika. Ne šiaip sau paprasta, o šiluminių sistemų diagnostika. Pasitelkiant šiluminį namo dalių, tokių kaip sienos, lubos, grindys ar langai, vaizdą, galima nesunkiai nustatyti, ar toji vieta yra tinkamai izoliuota bei sandari ir neleidžia šilumai greitai pasklisti už namo ar buto ribų. Tačiau norint išsiaiškinti, ar namas yra tinkamai apšiltintas, reikia kažkaip atlikti termoviziją, o be termovizoriaus to padaryti beveik nėra jokių galimybių. Taigi, jei jūs neturite nuosavo termovizoriaus, o greičiausiai būtent taip ir yra, na nebent dirbate kokį nors darbą šioje srityje, tačiau jei šio prietaiso neturite belieka keli variantai.
Pirmas iš jų yra įsigyti termovizorių. Tačiau šis variantas tikrai neskamba labai patraukliai, ypač kai sužinosite šių prietaisų kainas. Kitas variantas būtų termovizorių išsinuomoti. Tai būtų kur kas pigiau, tačiau išanalizuoti gautus duomenis vis tiek reikės, o patiems tai padaryti gali būti ne taip paprasta. Na ir trečias variantas būtų išsikviesti į namus specialistą, kuris atsivežtų termovizorių, bei pats išanalizuotų termogramą bei pasiūlytų jums geriausią namo apšiltinimo sprendimą. Taigi, kalbant apie kainas, jei norėtumėte įsigyti nuosavą termovizorių, tai naujas prietaisas galėtų kainuoti net keletą tūkstančių eurų. Jei pirktumėte jau panaudotą termovizorių, šio kaina, priklausomai nuo jo kokybės bei amžiaus, svyruotų nuo kelių šimtų iki maždaug dviejų tūkstančių eurų. Tačiau jei termovizorius visam laikui jums nėra reikalingas, tuomet galite jį išsinuomoti kelioms valandoms ar kitokiam laikotarpiui. Nuomos kainos siektų maždaug 30-60 eurų už valandą. Na o jeigu norėsite, jog termogramą padarytų bei išanalizuotų specialistas, tuomet jam tektų sumokėti maždaug šimtą, o kartais ir kelis šimtus eurų. Taigi, jei norite patikrinti ar jūsų namas ar butas yra tinkamai izoliuotas, tuomet tam geriausia naudoti termovizorių, o jį galite nusipirkti arba išsinuomoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>